Mantas rankose turėjo mano buvusio vaikino laišką . Tame laiške buvo prašyta , kad jis grįš už mėnesio , o gal už poros dienų ir vėl viskas bus kaip buvo . Tai netiesa aš pasikeičiau aš nebesu ta mergaitė , kuri tiki svajonėmis , kuri laukia princo ant balto žirgo , tokios teegzistuoja pasakose .
- Ko čia skaitai ,- paklausiu aš .
- O kas jis toks ?- su kažkokiu kartėliu sako Mantas .
- Koks tau skirtumas ? Vis tiek tu jo nepažįsti . Tai sakyk ko nori , kad padėčiau , nes tuoj pas manęs atvažiuos Mėta .
- Gerai man reikia , kad sukoreguotum tekstą .
- Gerai , bet pradėk rašyti , nes neturiu laiko , man bus šokiai.
- Aišku .
Po pusvalandžio tekstas buvo parašytas(joks tai ne tekstas , o prologas buvo mums užduota parašyti t.y. visai klasei ) jis atrodė taip :„Gyveno kartą du ančiukai . Jų vardai buvo Benas ir Gytis . Jis nemėgo žaisti su kamuoliu . Nieko geriau nebuvo tik čiuožinėti . kaip gera žiemą žaisti sniego karą . Jam nepatiko žiema , bet patiko vasara . Jis galvojo , kad ateitų vasara būtų gerai , vanduo šiltas ir pliuškenti vandenį yra gera .”.
Per pusvalandį tiek parašyti tesugebėjo ? net mano pusbrolis kuriam penkeri parašytų geriau , jeigu mokėtų rašyti . Taigi , reikia padėti ištaisyti visą rašinį . Turiu daug darbo .Mano ištaisytas darbas atrodė taip : Gyveno du ančiukai . Vienas vardu buvo Benas , kitas - Gytis . Abu buvo neišskiriami draugai-broliai .Gytis mėgo žaisti su kamuoliu ir spardyti į vartus , todėl jam patiko vasara . Benas mėgo čiuožinėti ir galvojo nieko geriau už čiuožinėjimą nėra , todėl jis mėgo žiemą . Benas ir Gytis mėgo abu plaukyti ir valgyti ledus .” Aš diktavau , o Mantas rašė .
Visi namų darbai buvo padaryta už 1 valandos . Tai gerai , nes tuoj ateis mano draugės .
- Viskas . Kylam . Man metas į šokių studiją ,- sakau aš .
- Gerai . Be to ačiū , kad man pradėjai .
- Gerai , čiau ,- ir išstūmiau pro duris jį .
Nuėjau į savo kambarį ir pasiimu šokiams skirtą aprangą . Vos nusileidus į apačią pasigirsta durų skambutis .
Atidarius duris matau Mėta su Beatriče .
- Keliaujam ,- sakau aš apsiavus batus .
- Gerai . Tai papasakok kaip buvo su Mantu … - klausia , kai pradėjom eiti į šokių studiją .
- Gerai , kai tu išėjai …
Ėjom visą kelią iki šokių studijos ir juokėmės iš Manto .
- Taja , ar čia tu ?- klausia manęs iki skausmo pažįstamas balsas …

Patiko (10)

Rodyk draugams