- Mantai , einam iš tos gražuolės pasišaipyti ?- mano geriausias draugas Tomas rodo į Tają , ji klasės atsilikėlė , bet Taja yra pirmūnė . Visi vaikinai dėl jos varvina seilę ir aš tarp jų . Merginos iš Tajos šaiposi , vaikinai irgi , kad nesukeltumėm savo merginoms pavydų scenų .
- Gerai , pažiūrėsim kokia bus reakcija Tajos .
- Ančiuk , brangute , kur skubi ? - klausia Tomas , o aš sukrizenu .
- Einu į klasę , o ko jums reikia ? Plaukit , pagalvosiu .. Gal nusirašyti namų darbų , kuriuos esat gal kokį vieną kartą padarę patys ?
- Nebūk pasipūtusi , ančiuk , nuleisk savo šlykščia galvą . Prisimink su kuo kalbi . Su Tomu ir Mantu ,- sakau aš . Man patinka iš jos šaipytis , nes tada nors keletą akimirkų pažiūri į mane nors su neapykanta akyse .
- Su Tomu ir Mantu , kalakutais ? Ir leiskit man praeiti ,- prašo Taja , nes aš ją prispaudžiu prie spintelės . Ji neturi teisės iš manęs šaipytis .
Pamatau pareina Milėja , todėl leidžiu Tajai pabėgti nuo manęs . Tomas mato , kad aš jos nepaerzinsiu , todėl jis pradeda tają erzinti .
- Branguti , paleis tą ančiuką , juk ji bjauri ,- su pasišlykštėjimu sako Milėja . Ji pati bijo , nes galiu ją palikti kiekvieną akimirką jei aš to noriu , nes aš keičiu merginas kaip savo kojines .- Einam , juk pamoka tuoj prasidės ir reikia dar nusirašyti kas buvo namų darbams .
- O gal geriau , ne ? - kai taip pasakiau Milėja supykus nueina į klasę .
- Mantai , ateik čia žiūrėk ką turi ančiukas kuprinėj ,- Tomas pasinaršęs Tajos kuprinėj sako .
- Tomai palik ją ramybėj ,- man nebuvo nei nuotaikoj , nei galvoj pasišaipymas . Man Milėja priminė , kad mama sakė jeigu neišsitaisau pažinių mane išmes iš namų , bet dzin ryt pasistengsiu su pamokomis , dar šiandien paatostogausiu .
Tomas su Taja ir stovi išsižioję , nes abudu nėra pratę , kad aš kažką apginu .
- Čiaupkit žabtus , nes dramblys tuoj įeis į burną ,- sakau aš , nes atsibodo žiūrėti į jų burnas .
Taja pasinaudojo tokia proga ir pabėgo pas savo geriausios draugės , kuri viską iš tolo žiūrėjo irgi pravėrusi burną. Tomas pradėjo juoktis ir aš užsikrėčiau jo juoku , ir pradėjau kartu juoktis .
Tomas baigęs juoktis klausia manęs :
- Eisi į fulę ?
- Taip , o kaip aš be jos .
- Gerai lekiam į pamoką .
O dabar aš pradėjau galvoti , kodėl aš apgyniau Tają . Man ji patinka tikrai nesiginu , bet niekam to nesakysiu . Man garbė yra aukščiau už visko .
Nuėję į pamoką , dar apmėtėm Tają popieriukais , o mokytoja pikčiurna liepė Tajai surinkti visus popieriukus .
Pamokose kaip visada nieko gero nebuvo be pasišaipymų iš Tajos ir jos geriausios draugės Mėtos .
Grįžau namo . Kaip visada nieko nebuvo , todėl pasiėmęs sportinę aprangą išėjau į treniruotę . Prieš tai dar pasiėmiau telefoną , kuriame buvo 2 žinutės nuo Tajos . Ko ji nori iš manęs ?

Patiko (9)

Rodyk draugams